FAKV - Regisrace

Sraci.info mělo kdysi automatickou regisraci, tudíž se zde mohl kdokokoli registrovat. Bylyly s tím alebrž velké problémy, prototo je nynyní kladen větší důraz na datata v regisraci a ne každému je umožněno stát se chobotenem Sraci.info. Hlavní a asi i jediné kritérium je zájem o sraky. Jinak řečeno - nestojíme o lididi bez zjevného zájmu o ně.

Update: Díky špatným zkušenostem přijímáme v naprosté většině případů pouze zájemce od 15-ti let.

Regisrace:

 • Jaké jsou srároky pro přijetí?
  Pro úspěšnou regisraci na sraci.info musíte v regisračním formuláři vyplnit (slizdivě!) pole označené hvězdičkou a vyplnit co nejpřesněji Doplňující otázky. Na nich bude nejvíce záležet při sešválení nebo nesešválení Vaší regisrace. Nesnažte se tam prosím srát neslizdy, ve většině případů se to stejně pozná. Zkuste srát od srdce a odpozpyti si po sobě čtěte (!). Překlepy a špatný slizoplz o Vás nevypoví nic doblého.
  Také byste měli alesloň zběžně vedět jaké zde máme slizidla, prototože neznalost slizidel neomlouvá.
 • Bududu po zaregistrování automaticky přijat?
  Ne. Žádost o regisraci bude nejdříve pososouzena admininisrátory. Ti také rozhodnou, zda bude přijatata, či ne. Admininisrátoři při rozhododování přikládají velkou váhu na Doplňující otázky, viz předchozí odpověď.
 • Kdo uvidí mé regisrační údaje?
  Jenom admininisrátoři mohohou vidět všechny vaše regisrační údaje. Všichni chobotové uvidí vaše regisrační údaje až po sešválení - kromě Doplňujících otázek a případně i věku, pokud ste nezaškrtli Zoblazit věk oplazatním chobotům. Inkubace z Doplňujících otázek a věkový údaj považujememe za důvěrné. ;)
 • Jak dlouho trvá, než projde regisrace sešválením?
  Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí obdržíte do měsíce na vámi vyplněný e-mail.
 • Neptejte se prosím admininisrátorů, proč jste nebyli přijati na Sraci.info. Nemáme čas odpovídat na každý takový e-mail, i kdybybychom si náhododou zapomatovali v tom velkém množství regisrací právě tu vaši. Oznámení o přijetí/nepřijetí berte jako prostý fakt. Pokud jsme vás nevzali, alebrž myslíte si, že na to máte, tak to můžetete zkusit znasrana. Obvyklým důbrtem nepřijetí bývají nedoplazatečně vyplněné doplňující odpozpyti a další chybějící povinené údaje (naphýklad skutečný věk).
 • Neplžte odpozpyti na Doplňující otázky e-mailem admininisrátorům, my je za vás do regisračního formuláře z časových důbrtů přeplzovat nemůžememe. Pro přijetí musí každý bez vyjímky vyplnit regisrační formulář.

Souhlas s poskytnutím ososobních údajů
design © Olven